Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 15, 2022 in Finanse i biznes |

Komunikator dla firm, który nie kradnie Twoich danych

Komunikator dla firm, który nie kradnie Twoich danych

Nie ma miesiąca, abyśmy nie dowiedzieli się o kolejnym poważnym wycieku danych lub nowej luce w popularnych komunikatorach. I zwykli użytkownicy pogodzili się z tym: wielu uważa, że ​​nikt nie potrzebuje ich korespondencji i plików, więc nie opuszczają swoich zwykłych kanałów komunikacji. Ale korporacje to inna sprawa: tutaj wyciek danych do konkurentów może skutkować wielomilionowymi stratami. Dlatego pytanie, co wybrać do komunikacji korporacyjnej, nie jest tak proste, jak się wydaje. Rozmawiamy o nowym komunikatorze ShazzleChat i jego zaletach podczas pracy w środowisku biznesowym.

Główne cechy pracującego posłańca

Telegram stał się w ostatnich latach najpopularniejszym komunikatorem komunikacji korporacyjnej. To jego najczęściej wybierali ci, którzy w 2020 roku zmuszeni byli przejść na pracę zdalną i przebudować procesy w zespole. Jako argument dla użytkowników przytaczane są następujące cechy platformy:
• duża szybkość pracy;
• dostępność wersji mobilnych, stacjonarnych i przeglądarkowych;
• wygodne funkcje – możesz korespondować z tekstem; wysyłać pliki i wiadomości głosowe;
• są czaty głosowe;
• brak wysyłek spamowych;
• Teraz komunikator jest całkowicie darmowy dla wszystkich użytkowników.

Duże i znane komunikatory wymagają od użytkowników weryfikacji: podania prawdziwego nazwiska, imienia. Często dane te wpadają następnie w ręce osób trzecich. Tymczasem dla firm i właścicieli firm wszelkie dane (w tym nazwiska i numery telefonów uczestników korespondencji, a w niektórych przypadkach sam fakt korespondencji) mogą stanowić część tajemnicy korporacyjnej, a ich przekazanie konkurentom przyniesie straty.

ShazzleChat – prawdziwa prywatność

Jeśli ważna jest dla Ciebie prawdziwa prywatność wszystkich uczestników korespondencji oraz poufność przesyłanych danych, skorzystaj z komunikatora, który nie zbiera informacji. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie trafi on do osób trzecich.
Jednym z nowoczesnych rozwiązań jest ShazzleChat: bezpieczny komunikator na urządzenia mobilne.

Ten komunikator korzysta z sieci peer-to-peer (peer-to-peer): nie ma serwera, który mógłby zostać zhakowany przez atakujących. Zamiast tego komunikator buduje sieć z urządzeń wszystkich użytkowników. Blockchain i trackery torrentów działają na podobnej zasadzie.
ShazzleChat oferuje wszystkie funkcje, których potrzebuje nowoczesny komunikator: udostępnianie plików (zdjęć, filmów, dokumentów) i korespondencję. W takim przypadku wszystkie pliki są przesyłane bezpiecznym kanałem z urządzenia na urządzenie, a ich rozmiar nie jest ograniczony.

Twórcy zrobili wszystko, aby praca w komunikatorze była wygodna: interfejs jest intuicyjny, a kontakty służbowe można zaimportować z książki adresowej telefonu w kilka sekund.
W ShazzleChat nie ma „data mining” – zbierania danych o użytkownikach: popularne komunikatory internetowe często to robią, sprzedając zebrane informacje w celach komercyjnych. Nie ma również reklam, możliwości spamowania ani innych możliwości zarabiania.

Dlatego ShazzleChat to świetne rozwiązanie biznesowe. Zapewnia bezpieczeństwo w kilku kierunkach jednocześnie i nie wykorzystuje danych użytkowników bez ich wiedzy. Pobierz przetestowaną wersję programu z oficjalnej platformy Android i iOS i przekonaj się sam!

 

ShazzleChat Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shazzle.nativechat