Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 29, 2020 in Finanse i biznes |

Najlepsza kreacja na imprezę w pracy

Najlepsza kreacja na imprezę w pracy

Imprezy firmowe to nieodłączny element pracy i związanego z nią życia towarzyskiego. Pracodawcy organizują je często po to, żeby lepiej zintegrować zespół ponieważ przekłada się to na późniejszą wyższą jakość pracy i lepszą komunikację między pracownikami. Czasem impreza firmowa może być swego rodzaju premią lub gratyfikacją dla pracowników. Imprezy firmowe mogą przybierać różny kształt: czasem jest to uroczysty obiad dla pracowników, innym razem bankiet lub wyjście do klubu, do teatru czy na koncert. Może też zdarzyć się impreza łączona złożona z kilku wymienionych wyżej punktów. Podczas imprezy firmowej atmosfera jest zdecydowanie luźniejsza niż w czasie pracy. Mimo to pamiętać należy, że tego typu spotkanie jest częścią naszej pracy zawodowej i obowiązują na niej podobne zasady, również jeśli chodzi o ubiór.

Elegancko ale z dystansem

Jaka powinna być idealna sukienka na imprezę firmową? To zależy od tego, jaki kształt przybiera dana impreza. Zawsze warto postawić na ponadczasową klasykę czy minimalistyczny ale elegancki krój. Oto kilka propozycji.
Podczas wyjścia do restauracji warto wybrać klasyczną “małą czarną” albo długą sukienkę w tym kolorze. Niekoniecznie jednak musi to być czarny. Możemy nieco poeksperymentować, pamiętając jednocześnie, że najlepsze będą ciemne kolory, takie jak bordo, fiolet czy butelkowa zieleń. Unikamy sukienek w jaskrawych barwach. Sukienka może być kopertowa lub długa.
Idąc na bankiet firmowy, najlepszym wyborem będzie elegancka suknia wieczorowa, również w ciemnym kolorze.

Modne dodatki

Pamiętajmy o tym, że dodatki dopełniają całości stylizacji. Na wybraną przez nas kreację należy zawsze patrzeć całościowo, uzupełniając ją o takie stylowe dodatki jak biżuteria, torebka czy buty. Mogą one dopełnić uroku i sprawić, że będziesz wyglądać zjawiskowo i bardzo kobieco. Źle dobrane natomiast mogą zepsuć cały pozytywny efekt. Dlatego umiejętny dobór dodatków jest tak ważny. Suknię wieczorową można uzupełnić o piękną kolię lub naszyjnik. Do sukienki o większym dekolcie idealnym rozwiązaniem będą duże kolczyki lub bransoletka. Eleganckim uzupełnieniem każdej wyjściowej kreacji będą szpilki, klasyczne czółenka lub wysokie obcasy przyozdobione wzorzystym printem lub biżuteryjną aplikacją.