Zanim zdecydujesz się otworzyć drzwi swojej pralni, zastanów się kogo chciałbyś mieć za klienta. Ceny na rynku są różne, jednak osoby, z tzw. niższej klasy będą poszukiwały cen konkurencyjnych. Ludzie z przysłowiowych wyższych sfer, z bardziej zasobnym portfelem poszukiwać będą luksusu.

Pralnia marzeń to nowoczesny, najnowszej generacji sprzęt. Nie można także obejść się bez wyposażenia lokalu przyjaznego dla oka. Na co jeszcze zwrócimy uwagę? Oczywiście na nasz personel. Chyba, że planujemy pracować sami. Wiele chęci, jednak czy wszystko się uda. Czy dasz radę połączyć życie osobiste z kręceniem biznesu?

Wytrwałość, pracowitość, sumienność to jest to czego potrzebuje młody przedsiębiorca. Nie zapomnijmy o upartości, która bardzo często przydaje się podczas wizyt w urzędzie, kolejnej i kolejnej. A siedząca Pani za biurkiem setny raz powie, że to jest znów źle wypełnione.

Nie obawiaj się ryzykować, wszystko przemyśl dokładnie, a następnie otwórz drzwi i zaproś swoich klientów do środka. Reklama wszystko im wyjaśni. Korzystne ceny, rabaty, promocje, a co najważniejsze dobrze wykonane usługi.