Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 28, 2019 in Finanse i biznes |

Egzamin językowy

Egzamin językowy

Czy i Ty chcesz się wyrwać z tego kraju? Polska uwielbiana przez wiele osób, często jednak jest męką. Ograniczaniem naszych marzeń i możliwości. Wiele ludzi próbuje uciec do innego państwa. Młodzi ludzie szukają możliwości, które pomogą im rozwinąć skrzydła, osiągnąć życiowy sukces.

Nieważne czy masz osiemnaście czy trzydzieści, ważne, że chcesz być kimś. Chcesz coś w swoim życiu zmienić, uciec z tego jednego wielkiego letargu. Licealiści marzą często o zagranicznych uczelnia. Niewielu osobom udaje się osiągnąć ten cel. Na co zwrócić uwagę? W pierwszej kolejności na znajomość języka angielski8ego, w obecnych czasach to nic trudnego, jednak nadal istnieje spore grono osób, które nadal ma ogromne problemy.

Jeśli chcesz studiować za granicą dobrym rozwiązaniem jest dla Ciebie egzamin, który potwierdzi prawnie znajomość języka.

Ielts cena nie jest mała. Mieści się nieco ponad 700 zł, koszty ulegają zmianie więc warto regularnie sprawdzać jak duży czeka nas wydatek. Przed dokonaniem wyboru warto sobie uświadomić, że taki certyfikat ważny jest przez dwa lata. Ten czas to moment, kiedy możemy spróbować swoich sił startując na Oxford czy inną prestiżową uczelnię.