Internet daje nam dostęp do ogromu danych. Wiele z nich może okazać się bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli chodzi o najróżniejsze loterie, gry liczbowe, czy typowanie zwycięskich numerów. W Internecie umieszczane są bowiem dość szczegółowe statystyki losowań, które mogą się przydać przy okazji kolejnego losowania.

Ciepłe i zimne liczby

Ciepłe i zimne liczby to bardzo ciekawe pojęcia. Ciepłe liczby określają nam, które numery mają najdłuższą passę wypadania w kolejnych grach. Na przykład liczba 4 wypadła trzy raz z rzędu i istnieje prawdopodobieństwo, że wypadnie po raz czwarty. Zimne liczby zaś to te, które przez długi czas nie wypadały pod rząd. Na przykład w losowaniach pod rząd nie pojawiała się liczba cztery lub pojawiała się co drugie, trzecie losowanie, ale nie po kolei.

Najczęściej występujące liczby

To chyba najbardziej interesuje wszystkie osoby skreślające kupony w grach liczbowych. Najczęściej występujące liczby w Multi Multi, najczęściej występujące liczby w Lotto, czy w Ekstra Pensji. W końcu jeśli te liczby tak często się pojawiają, to na pewno pojawią się po raz kolejny.
Dlatego warto znać liczby, które często padają w grach liczbowych w danym okresie, na przykład w danym miesiącu. Szansa na to, że wypadną choć cztery w następnym losowaniu, już jest trochę większa i może dać nam już jakieś większe pieniądze.

Rozpiętość

Często na kuponach występują tylko małe liczby, albo tylko duże. Na przykład „szóstka” wynosiła 1,4,7,15,17,20. Albo na odwrót – 35,37,41,43,47,49. Wtedy między największą, a najmniejszą liczbą jest bardzo mała rozpiętość. Określa ona różnicę między najmniejszą, a największą liczbą. Po co ona w ogóle jest zapisywana? Dzięki takiej informacji możemy próbować przewidzieć czy lepiej skreślać liczby obok siebie, czy może spróbować trochę je rozsiać.

Czy koniecznie musimy znać wszystkie te dane?

Nie musimy. Wiele osób bez szukania tych danych wygrywa w losowaniach. Jednak czasami znajomość tego jakie są najczęściej występujące liczby w Multi Multi, pozwoli nam na jakąś oszczędność pieniędzy.