Totalizator Sportowy ma obecnie w ofercie wiele rodzajów gier liczbowych. Jednak, jeśli ktoś zrobiłby ankietę na temat tego, która z tych gier jest najbardziej znana, to nadal zapewne wygrałby Duży Lotek (choć obecnie nazwa tej gry to Lotto). Dlaczego ta gra jest tak popularna i jakie są jej zasady?
Duży Lotek to prosta gra liczbowa. Wystarczy skreślić prawidłowo sześć liczb. Obecnie możliwa jest gra systemowa, w ramach której można skreślić nawet dwanaście liczb. Można również wybrać grę Lotto Plus, w ramach której wybrane liczby biorą udział nie tylko w głównym, ale również w dodatkowym losowaniu.

 

Typowanie liczb w przypadku gry Lotto można przeprowadzać w różny sposób. Wiele osób wybiera po prostu swoje szczęśliwe numery, inni korzystają ze statystyk wyników, gdzie podane są często także liczby zimne i gorące.
Wyniki Dużego Lotka łatwo można znaleźć w internecie. Dostępne są one również w punktach sprzedaży zakładów. Dzisiejsze losowanie Dużego Lotka można także obejrzeć w telewizji lub online. W ten sposób najszybciej można sprawdzić, czy wytypowane liczby okazały się zwycięskie.