Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 25, 2020 in Nie sam biznes... |

Co jest lepsze – Dahua czy Hikvision?

Co jest lepsze – Dahua czy Hikvision?

Monitoring z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny. Niegdyś służył jedynie w firmach, sklepach i różnych innych miejscach publicznych, dziś stał się powszechny nawet w domach. Instalowanie takich systemów niesie ze sobą wiele korzyści. Zanim jednak zdecydujesz się zainstalować go w swoim domu, sprawdź jakie marki uznawane są za liderów na rynku i który system zapewni ci maksimum bezpieczeństwa.

Miejsca takie jak to https://sklep.alkam-security.pl/823-telewizja-przemyslowa-cctvnline-dahua-systemu-ip skupiają u siebie wszelkie wiodące marki systemów monitorinku w kraju i na świecie. Jeśli zależy ci na korzystaniu z topowego sprzętu, wsparcia profesjonalistów oraz pewności, że wszystko działa dokładnie tak, jak należy, koniecznie zajrzyj na stronę.

Dahua – wiodąca marka monitoringu na świecie

Wiele osób zastanawia się, kto jest czołowym producentem monitoringu na świecie. Pojawia się wiele głosów na ten temat, jednak my jesteśmy przekonani, że najwięcej korzyści będzie płynęło z korzystania sprzętu Dahua.

Po pierwsze firma jest znana już na całym świecie. Sztab specjalistów od dawna pracuje nad stałym ulepszaniem i unowocześnianiem systemów, które już dziś należą do jednych z najlepszych na świecie. Dodatkowo, konstruktorom szczególnie zależy nad zachowaniem najwyższej jakości ich rozwiązań, zarówno w sferze technicznej, jak i oprogramowaniu. Obok tych systemów nie można przejść obojętnie, kiedy ceni się pracę z liderem.

Firma Dahua specjalizuje się w produkcji kamer CCTV, rejestratorów sieciowe m.in. PoE i 4K, a także klawiatur sterujących oraz routerów Wi-Fi. W ich ofercie znajdują się wszelkie rodzaje kamer, które elastycznie można dopasować do rodzaju wnętrza oraz monitorowanych obiektów. Dodatkowo, można liczyć na pełne spektrum dodatkowych akcesoriów, wspomagających działanie sprzętu.