Chcesz postawić na rozwój swój i swojej firmy? Centrum szkoleniowe Instytutu Rozwoju Biznesu sprawi, że staniesz się prawdziwym liderem, a wprowadzenie innowacji i nowych strategii biznesowych stanie się tylko kwestią czasu. Jaką wiedzę dają programy e-learningowe? Jakie kompetencje możesz zdobyć w każdym z programów ICAN?

Instytut Rozwoju Biznesu – szkolenia zdalne i grupowe

Na polskim rynku trudno o dostęp do wysokiej klasy szkoleń z zarządzania i marketingu w biznesie. Warsztaty dla menedżerów powstają w oparciu o najnowsze idee biznesowe z MIT – numeru jeden wśród uczelni na świecie. W ICAN możesz korzystać z ponad 40 modułów szkoleniowych do e-learningu, dostosowując tok nauki do własnego tempa. Jeśli wolisz grupowe szkolenia i intensywną wymianę doświadczeń, możesz wybrać programy dotyczące m.in. strategii, zarządzania sprzedażą czy kompetencji menedżerskich. Zyskasz również dostęp do wielu branżowych wydarzeń, takich jak konferencje, webinary czy spotkania klubowe, a co za tym idzie, poszerzysz własne kontakty.

Szkolenia stacjonarne dla menedżerów

Instytut Rozwoju Biznesu to pełen wachlarz szkoleń, z których zawsze można wybrać coś dla siebie. Dla początkujących menedżerów i osób spodziewających się awansu na kierownicze stanowisko najlepsze będzie szkolenie First Time Manager. To tylko 5 dwudniowych sesji w jednym z pięciu największych miast Polski, dzięki którym zyskasz pewność siebie i niezbędny na kierowniczym stanowisku fundament wiedzy. Do tej pory ze szkolenia skorzystało aż 4000 menedżerów.

Warsztaty Management to z kolei propozycja dla specjalistów średniego i wyższego szczebla. Zdobędziesz praktyczną wiedzę, która niezależnie od typu organizacji okazuje się niezbędna. To szybsza alternatywa do programów MBA, która obejmuje takie same zagadnienia przywództwa, strategii, sprzedaży i komunikacji. Liczy się tu przede wszystkim Twój czas – nasze kursy to 12 dwudniowych spotkań raz w miesiącu, które łatwo można dopasować do swojego grafiku.

Korzyści ze współpracy – projekty Instytutu Rozwoju Biznesu

Szkolenia dostępne na https://www.ican.pl/ niosą wiele korzyści dla firm oraz kadry menedżerskiej. Zaliczają się do nich znacznie lepsze wyniki, czyli większa szansa na awans. Łatwiej i skuteczniej przyjmiesz rolę lidera, a przygotowanie do prowadzenia zespołu umożliwia szybsze przekonanie innych do swoich wizji. Każdy program rozwoju i moduł e-learningu kończy się uzyskaniem cenionego na rynku pracy certyfikatu. Oferta obejmuje też zwrot pieniędzy w 100%, jeśli program nie spełni Twoich oczekiwań.