Tablica magnetyczna ma wiele różnych zastosowań. Cechuje ją przede wszystkim funkcjonalność oraz estetyczna forma. Idealnie sprawdza się w szkołach, zarówno publicznych, jak i prywatnych, a także na szkoleniach, konferencjach, czy spotkaniach biznesowych.

Oprócz przestrzeni biznesowej, tablica magnetyczna znajdzie również zastosowanie w przestrzeni prywatnej, a dzięki wielu różnym wymiarom i designom, może całkiem nieźle zaprezentować się także w domu. Taka tablica umożliwia przyczepienie do jej powierzchni wszelkiego rodzaju materiałów informacyjnych oraz edukacyjnych, a to za sprawą właściwości magnetycznych.

Gdzie znaleźć można najlepsze tablice magnetyczne

Tablice magnetyczne dostępne są w wielu sklepach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Największy wybór wysokojakościowych tablic magnetycznych znaleźć jednak można w sklepie E-tablica, dedykowanym tego typu produktom, którego ofertę obejrzeć można klikając w link: http://e-tablica.pl/142-tablice-magnetyczne-suchoscieralne.

Rodzaje tablic magnetycznych dostępne w sklepie E-tablica

W sklepie E-tablica znaleźć można różne suchościeralne tablice magnetyczne. Asortyment różni się między sobą ramami, dostępne są wersje w ramie drewnianej, a także aluminiowej. Tablice zawiesić można poziomo lub pionowo – co możliwe jest dzięki umieszczeniu czterech specjalnych otworów w tablicy.

Oprócz standardowej powierzchni, w sklepie E-tablica dostępne są również tablice magnetyczne o powłoce ceramicznej, która posiada zwiększoną odporność na zarysowanie. Sklep posiada także tablice z nadrukiem w formie kratki lub linii.

Oprócz form wiszących, dostępne są też praktyczne wersje tablic – obrotowo-jezdne. A w kwestii wymiarów, można znaleźć zarówno duże modele (nawet 400×120 centymetrów), jak i małe (60×40 centymetrów), które świetnie sprawdzają się nawet w warunkach domowych.

Satysfakcja z zakupu – to nasz cel

Nasze tablice magnetyczne mają mnóstwo różnych zastosowań, ponadto są niezwykle proste w montażu. Ich dostępność w różnych wymiarach sprawia, że zmieszczą się w każdej przestrzeni, a wysoka jakość – że posłużą przez długi czas, dzięki czemu zakupy w naszym sklepie stają się korzystną inwestycją.