Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 4, 2019 in Finanse i biznes |

Dodatkowe zajęcie

Dodatkowe zajęcie

Masz odrobinę czasu wolnego oraz chciałbyś zarobić trochę pieniędzy? Świetnie trafiłeś!

PORTALE OGŁOSZENIOWE

Portale ogłoszeniowe umożliwiają oglądanie ogłoszeń, kontakt z ogłoszeniodawcą oraz zamieszczanie własnych ogłoszeń. Najczęściej nie wymaga to żadnych opłat. Coraz więcej pracodawców decyduje się na zamieszczanie ogłoszeń o pracę w takich właśnie portalach. W związku w pierwszej kolejności właśnie w takich miejscach powinniśmy poszukać ogłoszeń. Jest tam zazwyczaj opisany charakter pracy, inne dodatkowe informacje oraz kontakt.

GAZETY I ZWYKŁE OGŁOSZENIA

Jeśli na przykład mieszkasz w Pabianicach w województwie łódzkim, to możesz wpisać w wyszukiwarce internetowej hasło praca dodatkowa Pabianice. Po wpisaniu takiego hasła z pewnością wyskoczą odpowiednie ogłoszenia. Ogłoszenia o pracę zamieszczane są także poza Internetem. Chodzi tutaj o lokalne gazety i zwyczajne ogłoszenia, które umieszczane są w danym miejscu pracy. Warto także poszukać w takich miejscach.

DLA KOGO PRACA DODATKOWA?

Praca dodatkowa jest idealna dla osób, które szukają dodatkowego zajęcia. Poza pracą na etacie lub nauką można podjąć się takiego zajęcia i dorobić sobie dodatkowe pieniądze, które z pewnością się przydadzą. Należy jednak pamiętać, że nie jest to praca w pełnym wymiarze godzin – nie powinna więc zastępować pracy na pełen etat. Są to zajęcia, które wykonuje się w zależności od potrzeb pracodawcy. Może być to jedna godzina tygodniowo, ale też kilka dni. Należy więc znaleźć dla siebie odpowiednią ofertę.