Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 21, 2019 in Nie sam biznes... |

Kupno telefonu używanego czy naprawa?

Kupno telefonu używanego czy naprawa?

Każdemu z nas prędzej czy później może przydarzyć się usterka telefonu i będzie konieczna jego naprawa. Nie zawsze warto korzystać z możliwości naprawy takiego uszkodzonego urządzenia. Jeśli jednak już decydujemy się na taki krok, to może warto zdecydować się na serwis autoryzowany? Lepszym wyborem może okazać się także zakup takiego samego telefonu ale używanego, dzięki czemu nie wydamy majątku na nowe urządzenie.

Naprawiamy tylko gdzie? A gdzie kupić?

Serwis telefonów Samsung Warszawa Ursynów będzie nas na pewno interesować jeśli posiadamy model telefonu tego producenta i mieszkamy bądź znajdujemy się właśnie na Ursynowie. Najtaniej jest jednak unikać autoryzowanych serwisów danego producenta. Lepiej, a na pewno taniej jest wybrać serwis, który znajduje się niemal w każdej galerii handlowej. Koszt naprawy będzie niższy, choć oczywiście może okazać się, że usługa będzie niskiej jakości. Gdzie dokonać ewentualnego zakupu nowego, używanego telefonu komórkowego? Takie pytanie nachodzi nas w momencie, gdy urządzenie uległo uszkodzeniu. Właśnie w serwisach znajdujących się w galeriach handlowych możemy również kupić sprawny, używany telefon. Warto takie miejsca odwiedzić, ponieważ można tam znaleźć urządzenia w całkiem przystępnych cenach.

Zakup telefonu w sieci

Jeśli nie chcemy kupować telefonu w serwisie, to można poszukać komórki w internecie. W sieci jest masa ofert na portalach ogłoszeniowych i na portalach aukcyjnych. Być może właśnie tam znajdziemy nasze wymarzone urządzenie.