Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 21, 2020 in Nie sam biznes... |

Jakie właściwości na morawa indyjska?

Jakie właściwości na morawa indyjska?

Noni to popularny krzew południowo-wschodniej Azji i wielu wysp Pacyfiku. Roślina ta ma magiczne właściwości i dlatego z zawartością tego specyfiku wytwarzane są preparaty lecznicze. Jednym z nich jest tahitian noni.

Tahitian noni to doskonałe źródło naturalnie występującego manganu. Pomaga przede wszystkim chronić organizm przed szkodzeniem oksydacyjnym. Ponadto przyczynia się do zachowania prawidłowego układu kostnego. Dodatkowo pozwala zachować prawidłowy metabolizm energetyczny a także wspomaga prawidłowe formowanie się tkanki łącznej.
W celu uzyskania efektów działania tego niezwykłego składnika, zaleca się spożywanie 60 ml dziennie soku. Stanowi on element zróżnicowanej i zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.
Tahitian noni jest unikalny i wyjątkowy. Na proces produkcji napoju składają się techniki upraw, gwarancja jakości, która rozpoczyna się wraz z hodowlą owoców, proces ekstrakcji i stabilizacji a także spersonalizowany sprzęt i techniki pakowania.
Produkt ten jest jedynym oryginalnym napojem bioaktywnym na rynku europejskim. Morinda uzyskując autoryzację Novel Food, nakreśliła standardy, którym inne firmy muszą dorównać chcąc wprowadzić na rynek produkty na bazie noni. Sok noni Komisja Europejska dopuściła do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej 5 czerwca 2003 roku.